Zpět na úvodní stránku
 

Ples spolku Ulita Černilov přesunut do Libřic

POZOR POZOR - DŮLEŽITÁ ZMĚNA!!!!

Vážení přátelé,
máme pro vás velmi důležitou informaci k sobotnímu plesu 20.2.. Zaskočila nás bohužel náhlá havárie stropu v černilovské sokolovně. Bohužel z bezpečnostních důvodů není možné v nejbližší době sokolovnu využívat. Jako organizátoři nadcházejícího plesu Ulity Černilov stojíme teď před dvojím možným řešením jak se s celou situací popasovat:

1. ples zrušit
2. přesunout ho do náhradních prostor

Rozhodli jsme se pro druhou možnou variantu, protože se na ples rozhodně těšíme a pánové florbalisti se velmi nadřeli s půlnočním tanečním překvapením. To si nemůžeme nechat ujít!!! Jako nejpříznivější se po různých úvahách ukázalo přesunout ples do sálu u Špatenků v Libřicích, kde se také pořádají plesy.

Velmi se omlouváme za tuto komplikaci, ale doufáme, že se jí nenecháte zaskočit a přijdete si ples užít i tak, bude to pro nás všechny nová zkušenost a věříme, že nakonec příjemná.

Ples bude začínat tedy ve stejnou dobu, ve 20 hod., jen v Libřicích, v hospodě U Špatenků, která je hned naproti kostelu na návsi. Parkovat auta je možné buď hned před Špatenkovými nebo vedle katolického kostela, ve směru na Jaroměř, kde je velké parkoviště. Pokud byste měli někdo problém s dopravou, dejte nám prosím vědět a zkusíme vám v tom pomoci.

Věříme, že se nenecháte touto změnou odradit a přijedete si jej s námi báječně užít!

Šiřte prosíme také informaci o změně místa plesu mezi ostatní potenciální návštěvníky. Děkujeme za pomoc a ještě jednou se omlouváme - ale jsme zase na druhou stranu rádi, že tato závažná závada vykrystalizovala v předstihu a že při našem plesu nedošlo k nějaké nečekané katastrofě...!

Za pochopení děkují organizátoři plesu

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 777 639 944

Hlášení rozhlasu

  • Dolany, bazárek, brigáda 09-10-2019 15:20

    Zítra přijede soukromá firma z Dolan, která bude prodávat ovoce a zeleninu Přijímá také přihlášky na brambory k uskladnění. Prodej se uskuteční v 11:00 hodin před obchodem Hruška. Tělocvičná jednota Sokol Černilov pořádá v sobotu 12. října brigádu na chatě v Deštném. Prosíme členy Tělocvičné jednoty a...

Rozklikávací rozpočet

Mapový server GObec

MZîP 261x96

Obec Černilov - netfirmy.czMěstské, obecní úřady - netfirmy.cz jobble

Kalendář akcí

říjen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31